Telefonas +370 699 33 910

Verslo kelionės

“Verslo Kelionių Partneris” tai verslo kelionių aptarnavimo sistema, kuri atitinka aukščiausius pasaulinius verslo kelionių organizavimo standartus. Tai unikalus paslaugų kompleksas, skirtas išimtinai įmonėms ir organizacijoms, kurių darbuotojams dėl savo verslo poreikių tenka daug keliauti.

 

“Verslo kelionių partneris” – pirmoji Lietuvoje aviabilietų užsakymo, pardavimo ir pristatymo firmoms ir organizacijoms sistema, pradėjusi veikti 1993 metais. Jau tada buvo suformuluoti pagrindiniai sistemos principai:

 

Kompleksiškumas – klientas turi gauti visas reikalingas paslaugas vienoje vietoje.

 

Kliento poreikių žinojimas – pastoviai kontaktuodami su savo klientais, mes keliame paslaugų kokybę ir plečiame asortimentą, užtikrindami visada geriausią kelionės aptarnavimą.

 

Operatyvumas – mes žinome, koks svarbus laikas šiuolaikiniame verslo pasaulyje – “Verslo kelionių partneris” taupo Jūsų laiką. Naudodamiesi naujausiomis informacinėmis technologijomis galime pasirūpinti kliento poreikiais ne tik rengiant kelionę, bet ir jos metu – mes vieninteliai Lietuvoje turime “Karštąją liniją”, kuria klientai gali gauti pagalbą bet kuriuo metu.

 

Profesionalumas – visi mūsų darbuotojai yra aukštos klasės specialistai, gavę specialųjį išsilavinimą tarptautiniuose mokymo kursuose ir turintys didelę profesinę patirtį.

 

Visų šių principų dinamiška visuma sudaro “Verslo kelionių partneris” sistemos efektyvumą.

 

Kodėl ir Jums nepasinaudojus “Verslo kelionių partneris” teikiamais patogumais?

 

Šiuo metu ši sistema apima jau visą Lietuvą - Jūsų užsakytas bilietas per 24 valandas bus Jūsų rankose. Kitą kartą, kai Jūs ruošitės į kelionę, Jums nebereikės gaišti laiko, bandant prisiskambinti į aviakompanijas, kad gauti informaciją ar rezervuoti bilietą, nereikės važiuoti jį pasiimti. To išvengsite, naudodamiesi “Verslo kelionių partneris” .

 

Ar ne patogu - vienas skambutis išspręs visas Jūsų kelionės problemas?

 

Mes suteiksime kvalifikuotą konsultaciją, parinksime patogiausią (ir pigiausią) maršrutą, užsakysime bilietą, viešbutį parinksime arčiausiai Jūsų planuojamų susitikimų vietų, apdrausime kelionę, sutvarkysime vizas. Kartu su pirmuoju nupirktu bilietu Jūs gausite individualų kompiuterinį kodą, pagal kurį bus fiksuojami Jūsų nupirkti bilietai, kas įgalins gauti informaciją apie Jūsų firmos kelionės išlaidas, naudodami mūsų sukurtą metodiką “Verslo kelionių vadyba” pateiksime rekomendacijas, kaip efektyviai valdyti kelionių biudžetą.

 

Visa informacija apie Jūsų keliones konfidenciali. Taip pat mes giname klientų interesus iškilus konfliktinėms situacijoms su aviakompanijomis. Naudodamiesi “Verslo kelionių partneris” sistema Jūs taupote. Nervus, laiką ir pinigus.

 

Jeigu turite klausimų arba reikalinga papildoma informacija, nedvejodami paskambinkite telefonu +370 5 2730991.