2018.11.15

   Reikia PAGALBOS?
(8 5) 273 0991
arba
(8 5) 273 0992

Neradote tinkamos kelionės ?
Mes rasime!
Pildykite užklausa!
+ =
Geriausių pasiūlymų
Prenumerata
Norite pirmi sužinoti apie išankstinio pardavimo akcijas, kelionių išpardavimus, gauti naujausius paskutinės minutės pasiūlymus? Registruokitės !
+ =

Egiptas

Egiptas- tūkstantmetę istoriją menenti šalis. Nilo slėnyje, kūrėsi viena iš pirmųjų civilizacijų. Kasmetinių Nilo upės potvynių dėka dykumoje buvo palankios sąlygos vystytis vienai seniausių pasaulyje- Egipto civilizacijai. Kurios istoriniu ir kultūriniu palikimu žavimės iki šių laikų.

 

Didžioji dalis šalies teritorijos yra Sacharos dykumoje, Egiptas įsikūręs Šiaurės Afrikoje, taip pat Egiptui priklauso ir Sinajaus pusiasalis, kurį nuo pagrindinės šalies teritorijos skiria Sueco kanalas, kuris yra svarbus pasaulio transporto taškas.

 

Daugeliui Egiptas asocijuojasi su didingomis piramidėmis, Sfinksu, Luksoro šventykla, Sacharos dykuma, bei nuostabiu Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu. Visa tai galite pamatyti atvykę į šią nuostabią šalį, kelionių organizatoriai siūlo įvairias ekskursijas, kurių metu galėsite susipažinti su didinga Egipto istorija, pasivažinėti keturračiais motociklais Sacharos dykumoje bei išbandyti giluminį nardymą.

 

Kurortai

 

Hurgada- vienas iš populiariausių kurortų, išaugęs iš mažo žvejų kaimelio. Hurgados miestas skirstomas į tris centrus- El Dacharas- senoji miesto dalis, kur daugiausiai įsikūrę vietiniai gyventojai, tai autentiškiausia miesto dalis. Sakala- čia įsikūrusios suvenyrų parduotuvėlės, kavinės, daugybę viešbučių, ir „Village Road“- naujasis 5 km ilgio rajonas, kuriame įsikūrę daug viešbučių, barų, kavinių bei parduotuvėlių.

 

Šarm el Šeichas- kurortinis miestas esantis Sinajaus pusiasalio pietinėje dalyje, tai vienas brangiausių ir geriausią infrastruktūrą turintis Raudonosios jūros kurortas, kuriame daugiausiai įsikūrę 4 bei 5 žvaigždučių viešbučiai. Tai vienas iš povandeninio nardymo centrų, netoli kurorto yra įsikūręs Unesco saugomas Ras Mohamedo povandeninio Raudonosios jūros pasaulio draustinis. Iš Šarm el Šeiko patogu aplankyti ir kitų šalių turistinius objektus- Petrą Jordanijoje, Jeruzalę, Negyvąją jūrą Izraelyje.

 

Marsa Alamas- tai natūralią gamtą mėgstančių poilsiautojų rojus, vienas naujausių kurortų šalyje, vis labiau ir labiau populiarėjantis tarp Vakarų Europos keliautojų, norinčių pabuvoti dar žmogaus nepaliestos gamtos prieglobstyje. Marsa Alamo kurortą savo atostogoms renkasi vandens pramogų ir bei ramybės gamtos prieglobstyje ieškantys poilsiautojai.

 

 

Kelionės į Egiptą organizuojamos ir iš Vilniaus. Pasiūlymus rasite čia